SILVER & METAL / Silver / In a case 10007007
nr 1000 7007
IN A CASE
förgyllt silver / pläter, 1800-tal, England, 14x8, vikt: 160 g brutto,
förgyllt silver / pläter, 1800-tal, England, 14x8, vikt: 160 g brutto
1000
SEK 700
Monday December 14 2015
at 20:51:54
9/12 18:09:09
- Thema-auction
Dec 14
Silver
Read more about Silver
Pläter